سیستم آیفون و اینترکام

 

در جهت ایجاد ارتباط های داخلی ما بین واحد های ساختمان از آیفون استفاده میگردد. اینترکام نیز در جهت ارتباطات داخلی در مکان صنعتی ، ساختمانی و یا شهری و عموما به صورت صوتی کاربرد دارد. سابقا سیستم های آیفون و اینترکام به صورت خطوط آنالوگ و توسط سوئیچینگ ما بین متقاضیان ارائه می شد. لیکن امروزه با توجه به زیرساخت های شبکه و هوشمند سازی و امکان یکپارچگی با سایر سیستم ها، این تجهیزات به صورت شبکه محور و با قابلیت های ویژه صوتی و تصویری تولید می شوند. هوپیران با شناخت تنوع و الزامات اماکن مختلف، متعهد به ارائه پیشنهاد های مقرون به صرفه به بهره برداران میباشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم آیفون و اینترکام

Has no content to show!

تکنولوژی پیاده سازی سیستم های آیفون و اینترکام معمولا به دو صورت آنالوگ و تحت شبکه می باشد. سیستم های آنالوگ آیفون به صورت سوئیچینگ بین واحد ها تقسیم و با نصب تجهیز مربوطه امکان ارتباط داخلی میسر میگردد . در سیستم اینترکام نیز معمولا با اتصال به شبکه های اضطراری مراکز تلفنی و نصب تجهیز ارتباطی در نقاط مختلف این سیستم پیاده سازی می شود. ولیکن امروزه سیستم های تحت شبکه، پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند بطوریکه اکثر تولید کنندگان به سمت ارائه محصولات هوشمند و با قابلیت اتصال به شبکه رفته اند. با توجه به اجرای زیرساخت شبکه در اکثر ساختمان ها ، بستر لازم برای این سیستم مهیا بوده و اجرای زیرساخت و سوئیچینگ به معنای سابق مورد نیاز نمی باشد. در این سیستم هر تجهیز داخل واحد میتواند به صورت با سیم ، بی سیم و حتی گوشی موبایل و یا رایانه همراه ، جوابگوی تماس داخلی بین واحد و درب وروی باشد. به این ترتیب الزام حضور در نقطه خاص ساختمان منتفی خواهد شد. در این سیستم امکان تماس صوتی و تصویری با افراد داخلی به صورت رایگان میسر است. همچنین قابلیت کنترل از راه دور و یا ارتباط با شماره های تلفنی در صورت یکپارچه سازی با تلفن های تحت شبکه وجود خواهد داشت. کیفیت، تنوع خدمات و سرعت ارتباط از ویژگی های این سیستم می باشد.

Image

مقدمه :  توسعه سرویس ها و خدمات دیتای مورد نیاز در دنیای امروزی به صورت فزاینده ایی گسترش یافته است. این خدمات تا جایی رسیده که انواع سرویس های شهری ، بانکی ، ارتباطی، مخابراتی، سلامتی، اجتماعی ، ...

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است.