سیستم اطفاء حریق

 

در قرن اخیر حرکت به سمت اتوماسیون و هوشمند سازی در سیستم های ایمنی رشد قابل ملاحظه ای داشته است . چنانکه امروزه استفاده از سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک در کلیه ساختمان های بلند مرتبه مسکونی، تجاری و صنعتی الزام آور شده است. قانون گذاران در اکثر کشورهای دنیا این تکنولوژی را راهی برای حفظ جان و مال انسان ها در برابر حریق قرار داده اند. سیستم های اطفاء حریق در برابر تمامی کلاس های آتش طراحی و توانمندی اطفاء بسیار سریع را دارند. عدم نیاز به حضور در منطقه خطر و فرآیند اتوماتیک باعث رضایت  و اطمینان خاطر بهره برداران شده است. هوپیران با تضمین کیفیت سیستم های اطفاء حریق در کلاس های مختلف متعهد به ارتقاء ایمنی در ارائه خدمات ویژه به بهره برداران می باشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبار سیستم اطفاء حریق

Has no content to show!

سیستم های اطفاء در جهت مقابله با انواع حریق حاصل از چوب، پلاستیک، مشتقات پتروشیمی، نفت و گاز، برق و الکتریسیته، انواع فلزات و موارد خاص تعریف می گردد. شناخت دقیق از محل و کاربرد آن ، امکان طراحی دقیق و قابل اطمینان را مهیا می سازد. سیستم های اطفاء آب که در ساختمان های مسکونی متداول می باشد بر اساس مواد سوختنی ساده از پایه چوب و پلاستیک تعریف می گردد. استفاده از انواع تکنولوژی های اطفاء اتوماتیک توسط گازهای CO2، FM200، ایروسل و یا آب با فشار بسیار بالا و توسط نازل های خاص در سایر انواع آتش سوزی متداول است. محسبات دقیق انواع کپسول ها، لوله های انتقال، پمپ، نازل ها، تجهیزات مکانیکی رابط و سیستم های کنترلی و شیرهای اتوماتیک از اهمیت ویژه ای در این سیستم برخوردار است. اهمیت این سیستم آنجایی دوچندان میشود که سهم آمار مرگ و میر و خسارات مالی در جهان بر اثر حریق بسیار بالا می باشد. در عین حال طراحی و اجرای نادرست سیستم های گاز خود میتواند ایجاد خطر نماید.این سیستم در بالاترین جایگاه هرم یکپارچه سازی قرار دارد و سایر سیستم ها، اطلاعاتی از آن دریافت می کنند. سیستم اطفاء به صورت مجزا دارای پنل کنترلی میباشد و سنسورهای تشخیص آتش و دود به صورت مجزا از سایر سیستم ها اجرا و راه اندازی می شوند.

Image
Has no content to show
Has no content to show

هوپیران مشاور، مجری و پیمانکار سیستم های اعلام حریق، اطفاءحریق و F&G اعلام گاز در صنایع و مراکز مختلف مجموعه گروه های هوپیران از سال 1382 به صورت متمرکز بر روی سیستم های اعلام ، اطفاء ، پوشش ضد ...

Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است.