سیستم اعلام حریق

 

سیستم اعلام حریق امروزه بسیار فراگیر شده است و نسبتا افراد به آن شناخت کاملی دارند. این سیستم حوادث ناشی از حریق را با اعلان به موقع کاهش می دهد. سیستم های اعلان حریق با اطلاع رسانی موجب حضور به موقع گروه های امدادی و جلوگیری از توسعه آتش می شوند ولیکن چون پایه تکنولوژی این سیستم ها بر اساس شناخت پارامترهای حریق است عمدتا پس از وقوع حریق اعلان خطر می نماید. در استانداردهای بین المللی و کشور نیز بکارگیری این سیستم در تمامی ساختمان های بلند مرتبه ، مراکز تجاری و صنعتی الزامی میباشد. هوپیران با شناخت دقیق سیستم ها ، تجهیزات و استانداردهای این سیستم، خود را در قبال آسیب های حریق در جامعه مسئول می داند و خدمات با کیفیت و نگهداری صحیح را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبار سیستم اعلام حریق

Has no content to show!

سیستم های اعلان حریق نیز مانند سایر سیستم های هوشمند بر اساس تکنولوژی های متنوع طراحی شده اند. سابقا سیستم های زونال در پروژه ها وجود داشت ولیکن امروزه سیستم های آدرس پذیر هوشمند مرجع عمل قرار گرفته است و هوشمندی این سیستم ها موجب کاهش خطای سیستم و رضایت بهره برداران شده است . اعلام حریق دارای تجهیزات بسیار متنوع است که در پروژه های ساختمانی، تعداد محدودی از انواع این تجهیزات کاربرد دارد. پروتکل های ارتباطی این سیستم مانند سایر تجهیزات از لحاظ استاندارد سازی و هماهنگی بین برندی، چندان پیشرفتی نداشته است. تجهیزات خاص این سیستم مانند نمونه برداری از هوا برای تشخیص پارامترهای آتش، برداشت های مادون قرمز و ماورای بنفش از محیط برای تشخیص، بررسی حرارت در طول مسیر، رادارهای نوری در جهت بررسی پارامترهای دود ، تشخیص نوع شعله و تشخیص دهنده های گازها از مجموعه تجهیزات این سیستم می باشند. اهمیت این سیستم سبب گردیده که از یک طرف رنج وسیعی از محصولات توسط کارخانه ها و مراکز تحقیقاتی بزرگ ابداع گردد و از طرف دیگر این محصولات برای صنایع مختلف طراحی ویژه شوند. لذا انواع راهکارها و محصولات متنوع برای هر صنعت قابل استخراج و طراحی میباشد.

Image

هوپیران مشاور، مجری و پیمانکار سیستم های اعلام حریق، اطفاءحریق و F&G اعلام گاز در صنایع و مراکز مختلف مجموعه گروه های هوپیران از سال 1382 به صورت متمرکز بر روی سیستم های اعلام ، اطفاء ، پوشش ضد ...

Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است.