سیستم تشخیص و تحلیل تردد

 

افزایش پارخور در مجتمع های تجاری و فروشگاه های بزرگ موجب افزایش فروش و ایجاد ارزش افزوده بالا در آنها میشود. همچنین بررسی عملکرد در آثار تاریخی و موزه باعث افزایش بازدید کنندگان خواهد بود. در صنایع و مشاغل مختلف تحلیل رفتار مشتریان از اهمیت ویژ هایی برای مدیران بازرگانی و استراتژیک برخوردار میباشد. زیر این رفتار منشا تصمیم گیری در جهت مرتفع نمودن نیاز مشتریان خواهد بود. این سیستم با بررسی هوشمندانه رفتار و تحلیل تردد و یکپارچه سازی با سایر سیستم ها میتواند آمار و اطلاعات دقیقی به مدیران ارائه نماید. هوپیران متعهد به راه اندازی سیستم های تحلیلی هوشمندانه در جهت رضایت کارفرمایان میباشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم تشخیص و تحلیل تردد

Has no content to show!

تشخیص و تحلیل تردد در اماکن مختلف و بر اساس نیاز و سناریوی عملکردی مشاغل متفاوت میباشد، هر چند این سیستم بر پایه دوربین های خاص نظارتی، نرم افزار های هوشمند تحلیل و بررسی و موقعیت یابی و شمارش استوار هستند ولیکن نوع بهره برداری و انتخاب آمار های خروجی باعث انتخاب روش های پیاده سازی سیستم خواهد بود. این سیستم به دقت مشتریان را بررسی مینماید. مقدار تمرکز مشتری بر روی محصولات مختلف را ارزیابی خواهد نمود. میزان تمرکز در واحد خاصی از مجتمع، انتخاب بیشترین محصولات و فروش ها را گزارش مینماید. سیستم فوق الدکر به تنهایی قابلیت های محدودی خواهد داشت ولیکن با یکپارچه سازی با سیستم های شمارش تردد، مسیریابی و موقعیت یابی، نظارت تصویری، واقعیت افزوده و مدیریت منابع متمرکز مانند CRM و ERP میتواند دقیق و تاثیرگذار باشد. این سیستم ها بر پایه پروتکل های تحت شبکه عمل نموده و بیشترین فرآیند آنها در پردازش سرورها شکل میگیرد. سیستم های تشخیص و تحلیل تردد در محیط های عمومی و معابر بر اساس نرم افزار های آنالیتیک نظارت تصویری استوار است، این نرم افزارهای قابلیت های ویژه ایی را دارا میباشند . از آنجمله میتوان به تشخیص دقیق تعداد افراد در یک اجتماع و راه پیمایی تا بررسی دقیق سوژه ها و تشخیص وسایل همراه افراد و نسبیت هر وسیله به صاحب آن در صورت ترک آن و یا تحلیل رفتارهای مخاطره آمیز مانند ضرب و شتم، دویدن، پریدن و اجتماع چند نفره، را اشاره نمود.

Image

هوپیران مشاور، طراح ، تامین کننده ، مجری و راه انداز تجهیزات و سیستم های کنترل و مدیریت تردد Access Control و سیستم های اعلام سرقت و نفوذ IAS سیستم های کنترل تردد و نفوذ دارای تکنولوژی های متفاوت و ...

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است.