سیستم درگاه امنیتی و گیت

 

ارتقاء امنیت و یا مجوز ورود در مبادی اصلی توسط گیت های تردد صورت میپذیرد. تنوع گیت ها، وابسته به نیاز و سناریو بهره بردار در مجوز دسترسی اشخاص به اماکن میباشد. در این بین گیت های تردد وسایل نقلیه نیز در انواع گوناگون جهت احراز هویت و تردد طراحی و پیاده سازی میشوند. هوپیران متعهد به طراحی و انتخاب تکنولوژی برتر در جهت رفع نیاز کارفرمایان و ثبات عملکرد طولانی این تجهیزات میباشد. در عین حال یکپارچه سازی این تجهیزات با سیستمهای امنیتی و ایمنی و همچنین کارت های هوشمند تردد و ترکیب با درگاه های بانکی از خدمات گروه میباشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم درگاه امنیتی و گیت

Has no content to show!

گیت ها و درگاه های امنیتی برای تردد انسان، حیوانات، و خودرو ها تعریف میگردند، این تجهیزات در مبادی ورود و خروج برای تایید و احراز صلاحیت ورود و خروج نصب و بهره برداری میشوند. احراز هویت اعم از تشخیص چهره و یا تجهیزات کنترل تردد و یا پرداخت هزینه و شارژ کارت های اعتباری قابل تعریف میباشند. گیت ها و سیستم های کنترل درگاه ها دارای انواع بسیار زیاد و با ترکیب علم مکانیک تولید و استفاده میشوند. لذا مکان مورد نیاز، خطر های احتمالی، سرعت تردد، نوع احراز هویت و اقدام پس از تجاوز میبایست کاملا تعریف شده باشد. ضمنا این سیستم کاملا قابلیت یکپارچه شدن با سیستم های حفاظتی و ایمنی را دارا میباشد و تعاریف تکمیلی برای شرایط مختلف میتوان در آنها معرفی نمود. گیت های صنعت حمل و نقل بیشتر در جهت نظم بخشیدن و دریافت عوارض و هزینه های تردد میباشد. این گیت ها با تجهیز به ریدرهای کارت های هوشمند و یا درگاه دریافت نقدی امکان عبور را برای افراد میسر مینماید. گیت های مسیر تردد وسایل نقلیه معمولا در جهت احراز هویت راکب و مسافرین میباشد. هر چند راهبندهای خودرویی توان حفاظتی بالایی ندارند ولیکن راهبندهای کف خواب از هر گونه نفوذ جلوگیری مینماید. همچنین تجهیزات تصویری گوناگونی در جهت مدیریت و امنیت بررسی سطح زیرین وسایل نقلیه بر روی این سیستم نصب میشوند.

Image
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 
استانداردهای هوپیران

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

[email protected]
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802
لوگو هوپیران
لوگو لندوکس