سیستم ذوب یخ

 

یخ زدگی معابر و مسیرهای تردد، سالانه مشکلات فراوانی را برای عابران پیاده و خودروها ایجاد می نماید. مراکز بزرگی که دارای تردد زیاد می باشند و یا در محیط های باز امکان تفریح و یا ورزش را میسر نموده اند و همچنین برای نگهداری ساختمان های قدیمی جهت جلوگیری از تراکم برف در پشت بام، از این سیستم بسیار کارآمد میتوانند بهره مند شوند. همچنین سیستم های ذوب یخ در فصول سرد سال در مسیرهای عبور لوله آب و یا سایر میعانات و گازها که نیاز به حمل در دمای متوسط محیطی داشته اند کاربردی می باشند. این سیستم ها به کمک تجهیزات کنترل ابزار دقیق هوشمندانه کنترل و مانیتورینگ می شوند.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبار سیستم ذوب یخ

Has no content to show!

تکنولوژی سیستم های ذوب یخ بر اساس اماکن مورد نیاز به چند بخش قابل تقسیم میباشند. این سیستم ها بر اساس سناریوی مورد نیاز از منشا نوری در فرکانس خاص، سیستم های کنترل توسط سیالات و نهایتا سیستم های مقاومت الکتریکی استفاده میکنند. هر تکنولوژی دارای مزایای منحصر به فرد میباشد. لیکن همه آنها به سرعت موجب جلوگیری از تراکم برف و یا یخ زذگی معابر خواهند شد. مراکز ورزشی مانند زمین های فوتبال، دومیدانی، دوچرخه سواری، مسابقات خودرو و موتور سیکلت ، اماکن قدیمی مانند ساختمان های میراث فرهنگی کشور جهت جلوگیری از سنگینی سقوف و تیرها و درختان ، صنعت ساختمان در جهت تسریع تردد در رمپ ها ، معابر، بالکن و بام ، صنعت حمل نقل در جهت تسریع تردد در مراکز برف خیز و حادثه خیز، پارک و مراکز تفریحی برای جلوگیری از صدمه افراد، صنعت ریلی برای تسریع تردد قطارها، کارخانجات و مراکز صنعتی در جهت جابجایی خطوط انتقال مواد و سیالات خاص و در صنعت کشاورزی در جهت نگهداشت گیاهان و درختان در برابر یخ زذگی میتوانند از این سیستم استفاده نمایند.

Image

ترموستات برای کنترل و مانیتور دما با استفاده از سنسور از راه دور در رمپ‌ها، جاده‌ها و یا پیاده‌رو‌ها نصب ‌می‌شود. این تجهیز در نصب سیستم ضروری می‌باشد. سیستم ذوب یخ بدون استفاده از این تجهیز کنترل ...

طراحی منحصر به فرد این تجهیز برای ذوب برف و یخ در پارکینگ‌ها، جاده‌ها، مسیرهای پیاده‌رو، رمپ و پله‌ها استفاده می‌شود. این تجهیز می‌تواند در آسفالت یا سیمان جایگذاری شود. این سیستم از کابل‌های گرمایشی ...

Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 
استانداردهای هوپیران

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

[email protected]
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802
لوگو هوپیران
لوگو لندوکس