سیستم سیگنالینگ

 

حرکت به سمت هوشمند سازی در خطوط حمل و نقل از اهمیت ویژه ایی برخوردار است . در این صنعت سرعت حرکت، میزان جابجایی و تسهیل در دسترسی دارای اهمیت بالایی میباشد. این قابلیت ها احتمال ریسک و خطای انسانی را افزایش میدهد و لذا استفاده از پردازنده های پر سرعت به کمک صدها سنسور هوشمند و تحلیل گرهای مختلف امکان اتوماسیون این صنعت را بیش از پیش میسر ساخته است. در آینده بجز خطوط مترو وریلی سایر وسایل ارتباطی مانند خودروها نیز تحت پوشش این سیستم قرار خواهند گرفت. سیستم سیگنالینگ نسبت به هوشمندسازی تردد با کمترین دخالت انسانی اقدام و سرعت و ایمنی خطوط ارتباطی را بشدت افزایش خواهد داد. هوپیران متعهد به ارائه سرویس های ایمن و با اطمینان به بهره برداران محترم میباشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم سیگنالینگ

Has no content to show!

وظیفه سیگنالینگ در صنعت ریلی، ایمنی و تسریع در بهره برداری بهینه میباشد. سیگنالینگ در چند تکنولوژی عمده تولید میشود که از آنجمله سیستم بلاک ثابت، سیستم بلاک متحرک و سیستم کنترلی داخل کابین را مثال زد. در بلاک ثابت مسیر بصورت الکتریکی تقسیم میشود و در بلاک متحرک بر اساس محاسبه دائمی فاصله ایمن جلوی قطار تقسیم بندی و پارامترهای سرعت و توقف تعیین میگردد و در سیستم کنترل داخل کابین محل قطار بر اساس امواج رادیویی تعیین میشود. این سیستم از زیرسیستم های بسیاری تشکیل شده است که هر کدام قابلیت های مجزایی در جهت هم افزایی سیستم دارد. این تجهیزات شامل سیستم های کنترل اتوماتیک، سیستم کنترل مرکزی، محور شمارها، تجهیزات مکانیکی، ماشین سوزن، مسیرگیری اتومایتک، اینترلاکینگ و تراک ، چراغ سیگنال و... میشود. در هر سیستم سیگنالینگ تجهیزات به دو بخش کلی نقسیم میشوند، تجهیزات نصب داخل قطار و تجهیزاتی که در خط نصب میشوند. کلیه قسمت ها در جهت کنترل حداکثر سرعت مجاز، افزایش ایمنی ، توقف دقیق در سکوها بدون دخالت داننده، افزایش کارایی و سهولت بهره برداری، کنترل حرکت قطار بین دو ایستگاه بدون دخالت راننده را نام برد.در تعدادی از کشورهای دنیا سیستم مترو بدون وجود راننده و در کشورهایی با وجود راننده ولیکن با سرعت های بسیار بالا توسط سیستم های سیگنالینگ کار میکنند. وجود برندها و تجهیزات متفاوت در سیگنالینگ خطوط با توجه به توسعه مترو در طول زمان باعث شده است شرکت ها به سمت یکپارچه سازی در بخش های مختلف سیگنالینگ و کنترل مرکزی آن اقدام نمایند. در این بین سیستم های ارتباطی و مخابراتی مانند SDH و روترها نقش اصلی را در انتقال اطلاعات سیگنالینگ بر عهده خواهند داشت. 

Image
Has no content to show
Has no content to show

هوپیران طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار انواع سیستم ها و تجهیزات کنترل ابزار دقیق ، رباتیک ،DCS ، BMS در خطوط تولید کارخانجات صنعتی، اتاق های تمیز(Clean room) و پروسس های نفتی و پتروشیمی ...

Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 
استانداردهای هوپیران

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

[email protected]
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802
لوگو هوپیران
لوگو لندوکس