سیستم خانه هوشمند

 

این سیستم گرچه از سوی عوام سیستم هوشمند ساختمان نامیده می شود ولیکن اتوماسیون خانگی در طیف سیستم های Home Automation دارای وظایف متفاوتی نسبت به BMS  است. در این سیستم سعی در ایجاد محیط مرفه و هوشمند برای افراد داخل خانه شده است و تاثیر قابل ملاحظه ای بر مصرف بهینه انرژی و یا اتوماسیون سرمایش و گرمایش موتورخانه ای نخواهد داشت. از نقطه نظر زیبایی، دکوراسیون و تسهیل امور و کنترل از راه دور برای کاربران داخل واحد مسکونی در این سیستم مرجع عمل قرار می گیرد. هوپیران متعهد به ارائه سیستم های کارا و مفید در جهت نیاز بهره برداران محترم می باشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبار سیستم خانه هوشمند

Has no content to show!

خانه هوشمند بر پایه پروتکل های ارتباطی آدرس پذیر ساده و گاها بی سیم پیاده سازی میشود. ایجاد روشنایی هوشمند توسط کلید های لمسی و پنل مرکزی به صورت کنترل از راه دور در سیستم روشنایی قابل تعریف است. مانیتور و مدیریت مصرف کننده های خانه مانند پریز های برق نیز قابل رصد می باشد. در این سیستم با کمک مبدل های ارتباطی، امکاناتی همانند مدیریت تجهیزات بر پایه مادون قرمز مانند انواع تلویزیون، اسپلیت، هود آشپزخانه و... امکان پذیر است. پشتیبانی از سیستم های صوتی و تصویری در وسعت واحد و ایجاد اتاق های نمایش از قابلیت های امروزی این تجهیزات میباشد. همچنین ارتباط سیستم اعلام حریق و نظارت تصویری و مانیتورینگ بر روی پنل این سیستم و یا از راه دور قابل برنامه ریزی میباشد. لذا به صورت ساده یک سیستم هوشمند قابلیت کنترل بر روشنایی، سیستم های صوتی و تصویری ، مصرف کننده ها، پرده های برقی، سیستم های ایمنی و حفاظتی و ارتباطات رله ای را بر اساس برنامه زمانبندی و یا دستور کاربر خواهد داشت. هر چند جنبه ارتقاء سطح لوکس و دکوراسیون ساختمان نیز یکی از پارامترهای مهم متقاضیان این سیستم می باشد. قابلیت ارتباط رله ای، امکان توسعه فعالیت های این سیستم را بر اساس نیازهای بهره برداران ایجاد نموده است و در پنل مرکزی که معمولا نمایشگرهای لمسی میباشد تعاریف مرتبط درج و قابل اعمال است. همچنین این سیستم با ارتباط وایرلس مستقیم، امکان کنترل بر روی انواع سیستم عامل گوشی های هوشمند را داشته و تمام عملیات فوق از روی گوشی همراه قابل کنترل و مانیتورینگ خواهد بود.

Image
Image
با رشد روز افزون تکنولوژی در عرصه سیستم های کنترل هوشمند ساختمان و عدم وجود منابع قابل استدلال به زبان فارسی و حجم  عملیات پروژه ایی وسیع در کشور بدون وجود آموزش های لازم در طراحی، پیاده سازی، برنامه نویسی و نظارت تصمیم به تولید و انتشار کتاب سیستم های هوشمند کنترل گرفتیم و در این عرصه استقبال کارفرمایان و بهره برداران پروژه ها از این مجموعه قابل تقدیر و تشکر بوده است.
برگزاری صدها دوره آموزشی سیستم های هوشمند کنترل و مشاوره و تدوین نقشه پروژه های بزرگ به همراه تیم های مجری ، آرامش خاطر همراهان مجموعه هوپیران بوده است.

راهنمای انتخاب اتاق تمیز راهنمای انتخاب یک اتاق تمیز «Cleanroom» اگر 10 اختراع برتر قرن 21 را در گوگل جستجو کنید، فهرستی شامل موارد زیر را مشاهده خواهید نمود:1. خودروهای سوخت هیدروژنی2. ...

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 
استانداردهای هوپیران

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

[email protected]
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802
لوگو هوپیران
لوگو لندوکس