سیستم رادار

 

رادارهای Hi Technology با فرکانس های خاص قابلیت تشخیص و رصد انسان و موجودات زنده و وسایل نقلیه در حال حرکت را جهت ارتقاء امنیت و پایش محیط پیرامونی خود دارند. این رادارها معمولا با سیستم های نظارت تصویری قابل تراکینگ استفاده میشوند. عمق دید ، عدم محدودیت شرایط جوی، عدم وابستگی به نور و الزامات تصویر، ترکینگ دقیق و ماهیت راداری آن موجب کیفیت بالا و عدم خطای سیستم در سامانه های امنیتی و حفاظتی شده است . هوپیران نسبت به بررسی و انتخاب تجهیزات مناسب و طراحی و شبیه سازی در جهت نیل به اهداف پروژه خود را مسئول میداند.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم رادار

Has no content to show!

بکار گیری و استفاده از رادارها همواره موجب رفع بسیاری از چالش های امنیتی بهره برداران در مناطق مختلف جهان شده است . قابلیت های رادارهای Hi Technology موجب توسعه آنها در صنعت حمل و نقل ریلی، هوایی، زمینی و دریایی به صورت وسیع، صنایع نظامی و انتظامی، نفت و گاز و پتروشیمی، محیط زیست، اماکن و معابر، شهرسازی، انرژی و صنعت و معدن شده است. شبیه سازی و نحوه عملکرد فرکانس رادارها و انتخاب نوع آن و نهایتا الزامات نصب در استفاده بهینه آن تاثیر گذار میباشد. همچنین یکپارچه سازی با سایر سیستم ها اعم از نظارت تصویری ، حفاظت پیرامونی، اتاق های کنترل و مانیتورینگ مرکزی و سایر سامانه ها از اهمیت ویژه ایی برای تراکینگ سوژه ها برخوردار است .این رادارها معمولا قابلیت انتقال اطلاعات را بر بستر شبکه دارا میباشند. در جهت کاربری حفاظتی آن، شکل ظاهری این خانواده از رادارها در کلاهپوشی مخفی و همانند چراغ های پارکی طراحی شده اند. عمق دید رادارها مابین 600 الی دو کیلومتر متداول است . در پیاده سازی این تجهیزات امکان هم پوشانی و تراکینگ سوژه بین رادارها میسر خواهد بود. سعی میشود به دلیل کاربری این تجهیزات در اماکن شهری، کمترین تاثیر مخرب بر انسان ها داشته باشد. پوشش انواع رادارها به کمک گراف های مختلفی استخراج میگردد که بر اساس زاویه نصب قابل همپوشانی برای عوارض مختلف زمین خواهد بود.

Image
Has no content to show
Has no content to show

  ACIC (Advanced Composites Image Corporation) در سال 1991 توسط یک گروه از محققان و مهندسان حوزه تصویربرداری پیشرفته تاسیس شد. هدف اصلی این شرکت بررسی و تحقیق در مورد فناوری‌های پیشرفته‌ای بود که ...

Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 
استانداردهای هوپیران

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

[email protected]
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802
لوگو هوپیران
لوگو لندوکس