سیستم روشنایی اضطراری

 

ذهن انسان در لحظات بحرانی دستورات ناخودآگاه جهت دوری از منطقه خطر را صادر میکند و فرد بدون در نظر داشتن شرایط پیرامونی اقدام به ترک محل مورد نظر می نماید. وقوع حوادث فراوان در حین فرار که گاها از عامل حادثه غم انگیز تر می باشد موید این مطلب است. سیستم های ایمنی امروزه به عنوان الزامات مهم ساختمان ها در قوانین کشورها درج شده اند. روشنایی اضطراری موظف به تامین حداقل نور لازم در جهت انتخاب مسیر فرار برای افراد در اماکن و در زمان وقوع حادثه و قطع برق می باشد. این تجهیزات در معابر و کریدورهای اصلی ساختمان ها کاربرد دارند. تجهیزات راهنمای اضطراری و خروج نیز در هر طبقه جهت تسهیل تردد و تسریع در انتخاب مسیر استفاده میشوند.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبار سیستم روشنایی اضطراری

Has no content to show!

تامین حداقل روشنایی جهت تردد افراد در معابر و مراکز اصلی ساختمانی و همچنین راهنمای مسیر خروج از جمله سیستم های مهم ایمنی بوده و در الزامات استانداردها به تفصیل به آن اشاره شده است. این سیستم ها که معمولا به صورت راه کارهای شبکه ایی و یا مستقل طراحی میشوند به صورت هوشمند و پس از قطع برق وارد مدار شده و نسبت به تامین روشنایی اقدام مینمایند. چراغ های اضطراری مستقل، معمولا مجهز به باطری های نیکل متال هیبرید و یا نیکل کادمیوم میباشند و قابلیت شارژ و دشارژ طولانی دارند. امروزه تکنولوژی LED نیز در این تجهیزات موجب افزایش زمان نوردهی و کاهش حجم تجهیزات شده است . در عین حال مصرف کم موجب مقرون به صرفه شدن ساختار چراغ ها گردیده است. این سیستم ها معمولا در پروژه های بزرگ به صورت ساختار شبکه رینگ، اجرا میشوند و به صورت متمرکز قابل مانیتورینگ وضعیت عملکرد و باطری خواهند بود. هوپیران نسبت به شبیه سازی لوکس مورد نیاز طبق مراجع استانداردهای بین المللی برای افزایس ضریب ایمنی مراکز، خود را مسئول میداند.

Image
فروش ویژه انواع محصولات چراغهای راهنما و اضطراری هوپیران
با قابلیت وتنوع جهت مصرف در پروژه های صنعتی ، نظامی ، مسکونی، بیمارستانی و نفت و گاز و پتروشیمی
روشنایی اضطراری

روشنایی اضطراری هوپیران

روشنایی اضطراری هوپیران با IP67-68 و لوکس نور ایده آل در 12 ساعت
فروشگاه روشنایی اضطراری

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 
استانداردهای هوپیران

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

[email protected]
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802
لوگو هوپیران
لوگو لندوکس