سیستم پوشش موبایل

 

امروزه موبایل به عنوان مهمترین وسیله جهت ارتباطات صوتی و دیتا در جهان محسوب می شود. شبکه سلولار GSM در جهت تامین زیرساخت مورد نیاز این ارتباطات در جهان ایجاد گردید. تجهیزات امروزی قابلیت جابجایی دیتا را با سرعت و حجم بسیار بالا خواهند داشت. هر چند که شبکه موبایل را میتوان گسترده ترین شبکه ارتباطی بی سیم در جهان نامید ولیکن محدودیت های شبکه های بی سیم موجب گردیده که در بسیاری از مناطق وجود موانع باعث حذف و یا کاهش آنتن دهی تجهیزات گردد. هوپیران با توجه به تجارب خود نسبت به تصحیح آنتن دهی شبکه های موبایل بدون نیاز به تمهیدات خاص اپراتورها اقدام می نماید و همچنین در تامین شبکه های ارتباطی امن و پایدار جهت بهره برداران محترم اماکن متعهد می باشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم پوشش موبایل

Has no content to show!

تکنولوژی تامین پوشش موبایل جهت اماکنی که دارای آنتن دهی ضعیف و یا دور از شبکه های موبایلی است مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش امکان دسترسی تجهیزات مجهز به سیم کارت به اپراتورها مهیا می گردد. تکنولوژی های متنوعی برای این هدف تولید شده اند . متداول ترین آنها در مقیاس متوسط و یا ساختمان های وسیع، استفاده از بستر فیبر نوری و ریپیترها در جهت انتقال اطلاعات به آنتن های تمام جهت میباشد. با این روش میتواند ابعاد بسیار وسیع ساختمانی را پوشش داده و سیستم بهینه را در نقاط مورد نظر پیاده سازی نمود. روش ساده تر این تکنولوژی به صورت کابل های کواکسیال در ابعاد کوچک قابل اجرا می باشد. در مناطق بیرونی و محیط شهری استفاده از اسمارت سل ها که همانند BTS شبکه موبایل در ابعاد کوچک عمل نموده ، بهترین پیشنهاد توسعه شبکه می باشد. این تجهیزات امروزه با پشتیبانی از شبکه های وایرلس به تامین پوشش شبکه وایرلس و همچنین تامین ارتباط فوقانی با سایر شبکه ها اقدام نموده و ضمنا این تجهیزات قابلیت Wi-Fi offloading را نیز پشتیبانی می کنند. لذا در تمام موارد فوق به دلیل موانع و پوشش های ساختمانی و شهری دسترسی به شبکه ها به عوامل بسیاری ارتباط خواهد داشت. شبیه سازی و محاسبات فرکانسی یکی از بهترین فرآیند طراحی دقیق در این سیستم ها می باشد.

Image
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 
استانداردهای هوپیران

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

[email protected]
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802
لوگو هوپیران
لوگو لندوکس