فروش ویژه نرم افزار و لایسنس اسکادای ADVANTECH

سازنده: برند هوپیران نمایش محصولات

کمپانی تایوانی Advantech در سال 1983 فعالیت خود را در زمینه تجهیزات اتوماسیون صنعتی مبتنی بر PC آغاز نمود.
ارائه راه حل های (Total Solution) توسط این کمپانی باعث شد که به سرعت در زمینه تولید سخت افزارهای کنترل و IPC برای کاربردهای مخابراتی رشد کرده و تبدیل به یکی از کمپانی های تراز اول دنیا گردد. خلاقیت، تلاشی طولانی و مستمر، این شرکت تایوانی را به عنوان یکی از سه تولید کنده برتر IPC و تجهیزات e-Automation و راه حل IT در محیط های صنعتی و Outdoor شناسانده است.Advantech با بیش از 1200 نفر کارشناس دارای 20 دفتر و 60 نمایندگی در سراسر دنیاست.

این شرکت در بخش اتوماسیون صنعتی، تولید کننده کنترلر ها و RTU های ماژولار می باشد که قابلیت پشتیبانی از پروتکل های مختلف را داشته و در عین حفظ کیفیت کالا، نسبت به رقبای اروپایی از قیمت رقابتی تری برخوردار می باشد. این تجهیزات هم می توانند به عنوان RTU برای جمع آوری دیتا از محیط صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و هم به عنوان یک کنترلر، بصورت محلی، کنترل یک فرآیند را بر عهده گیرند.
ADVANTECH دارای سبد محصولات ارتباطات صنعتی مانند انواع سوییچ های شبکه صنعتی و انواع مودم های سلولار می باشد که پس از خرید کمپانی B+B ، از تنوع و کارایی مناسبی برخوردار گردیده اند. انواع لپ تاپ صنعتی و تجهیزات الکترونیکی قابل حمل صنعتی ، نیز جزو تولیدات این کمپانی می باشد.

 

Advantech WebAccess is a web browser-based software package for HMI/SCADA software. All the features found in WebAccess HMI/SCADA software including SCADA Server, Widget Library, Excel Reporting, Remote Device Management, Animated Graphics Displays, Real-time Data, Control, Trends, Alarms and Logs, are available in HTML5 Dashboard which provides cross-platform and cross-browser data access and user interface.

 

درباره این محصول هر آنچه که مبهم است از ما بپرسید

نظرات