مودم ONT , OLT هواوی با ضمانت اصالت و کیفیت - تحویل تهران

  • فیلتر ها

کارت توسعه GPBD برای OLT های برند هواوی و در جهت تامین تعداد پورت مورد نیاز در مرکز کنترل OLT نصب و راه اندازی میشود. این کارت با 8 پورت و کلاس B امکان اتصال 1024 کاربر را بر روی شبکه FTTX خواهد داشت.

 کارت توسعه 16 پورت OLT هواوی برای کلیه محصولات OLT قابل توسعه است . این کارت دارای 16 پورت در کلاس B و حداکثر 2048 کاربر با تجهیز ONT قابلیت همخوانی خواهد داشت.

مودم ONT فیبر نوری HG8541 هواوی دارای چهار پورت شبکه و یک پورت تلفن آنالوگ و ورودی فیبر نوری جهت شبکه های FTTH میباشد . این مودم خانگی و اداری با توانایی اتصال کابلی به شبکه و اینترنت و همچنین خط آنالوگ و ارائه سرویس های مختلف مانند تلویزیون تحت شبکه IPTV و  تلفن های هوشمند VOIP و مدیریت شبکه دارای توان قابل قبولی در شبکه های فیبر نوری FTTX میباشد . کاربرد این مودم با توجه به عدم قابلیت وایرلس و همچنین چهار پورت شبکه میتواند به بهترین نحو بر ای ساختمان های اداری و شرکت ها تعبیه گردد.

مودم فیبر نوری HG8120C با دو پورت شبکه ، یک پورت تلفن آنالوگ و پورت فیبر نوری شبکه FTTH یکی دیگر از مودم های مقرون به صرفه شبکه های فیبرنوری میباشد. این مودم اداری، خانگی با فراهم آوردن امکان اتصال تلفن های آنالوگ و همچنین اتصال شبکه سیمی به بستر شبکه و یا مصرف کننده امکاناتی مانند تلویزیون IPTV, تلفن های تحت شبکه VOIP و سایر خدمات مانند اینترنت را برای کاربران فراهم می آورد. این مودم با توجه به وجود دو پورت شبکه مجزا و عدم قابلیت وایرلس ، پیشنهاد خوبی برای شبکه های Redundant برای سازمانهایی با ساختمان های دور از هم به عنوان بسترهای ارتباطی میباشد.

 مودم هواوی HG8310M یکی از ساده ترین مودم های ONT موجود در جهان میباشد . این مودم با دارا بودن پورت ورودی فیبر نوری برای زیر ساخت FTTX و یک پورت شبکه گیگابایت یک مودم ساده و مقرون به صرفه میباشد که میتواند زیرساخت یک شبکه پهن باند را در مراکز صنعتی، اداری و خانگی ایجاد نماید. این مودم برای مجموعه های دور از هم که تمام سیستم ها و سرویس ها بر روی شبکه IP ارائه میگردد یک سلوشن عالی و مقرون به صرفه میباشد. از این مودم میتوان برای پیاده سازی زیرساخت نظارت تصویری (دوربین های مدار بسته) بر بستر شبکه ، سیستم های تلفنی VOIP ، شبکه های تلویزیونی و ماهواره ایی IPTV استفاده نمود. این مودم کوچک قابل برنامه ریزی قابلیت های گسترده ایی برای ایفای نقش بستر سازی شبکه های وسیع گیگابایت را دراد.

مودم HG8546M فیبر نوری هواوی HUAWEI برای پروژه های FTTH بسیار مناسب میباشد. این مودم با پشتیبانی از شبکه وایرلس 2X2 MIMO و یک پورت شبکه گیگابایت و سه پورت شبکه 10-100 به همراه پورت های فیبر نوری و USB و یک خط تلفن آنالوگ و ده ها تلفن IP ، یک مودم همه کاره را ایجاد نموده است. این مودم خوش ساخت که با OLT های شرکت مخابرات هماهنگ میباشد قابلیت پشتیبانی از طیف وسیعی از سرویس ها مانند اینترنت مخابرات ، تلفن های آنالوگ و IP، شبکه های تلویزیونی مخابرات IPTV، شبکه های تلویزیونی ماهواره ، سیستم های صوتی و آیفون های مسکونی ، شبکه های نظارت تصویری و CCTV ، سیستم های هوشمند مسکونی و Home automation را خواهند داشت. 

OLT مدل Huawei MA5608T  هواوی یک دستگاه به نسبت کوچک و پر کاربرد میباشد که توانایی اضافه نمودن حداکثر 2 کارت اسلات 16 پورت و پشتیبانی از 4096 کاربر ONT فیبر نوری و قابلیت های آپلینک عالی را دارا میباشد . همچنین این دستگاه دارای آپلینک های قدرتمند 10G برای اتصال به سرورهای IPTV و VOIP و یا سرور فارم های خدمات مختلف سازمانی میباشد.

دارای دو اسلات و قابلیت توسعه تا 16 پورت
دارای کارت های الحاقی :
10GE Control Unit Board
48V Service Shelf,1-fan,19 Inch,2U
AC Power Board (Including 2pcs power
cables)

.

OLT مدل Huawei MA5608T  هواوی یک دستگاه به نسبت کوچک و پر کاربرد میباشد که توانایی اضافه نمودن حداکثر 2 کارت اسلات 16 پورت و پشتیبانی از 4096 کاربر ONT فیبر نوری و قابلیت های آپلینک عالی را دارا میباشد . همچنین این دستگاه دارای آپلینک های قدرتمند 1G برای اتصال به سرورهای IPTV و VOIP و یا سرور فارم های خدمات مختلف سازمانی میباشد.

دارای دو اسلات و قابلیت توسعه تا 16 پورت
دارای کارت های الحاقی :
1GE Control Unit Board
48V Service Shelf,1-fan,19 Inch,2U
AC Power Board (Including 2pcs power
cables)

 

مرکز کنترل هوشمند Huawei MA5600T OLT یک مرکز شبکه FTTH پر ظرفیت جهت مراکز و کافوهای مخابراتی است و قابلیت های ویژه ایی را جهت توسعه هوشمند شبکه ارائه میدهد.

MABH : 48V Service Shelf,8-fan,19 Inch
SCUN : Super Control Unit Board
GICF : 4*GE Uplink Interface Board,support SyncE
PRTE: DC Power Board (Including 2pcs power cables) 

مرکز کنترل هوشمند Huawei MA5600T OLT یک مرکز شبکه FTTH پر ظرفیت جهت مراکز و کافوهای مخابراتی است و قابلیت های ویژه ایی را جهت توسعه هوشمند شبکه ارائه میدهد.

MABH : 48V Service Shelf,8-fan,19 Inch
SCUN : Super Control Unit Board
GICF : 4*10GE Uplink Interface Board,support SyncE
PRTE: DC Power Board (Including 2pcs power cables) 

مودم HG8546 فیبر نوری هواوی HUAWEI برای پروژه های FTTH بسیار مناسب میباشد. این مودم با پشتیبانی از شبکه وایرلس 2X2 MIMO و چهار پورت شبکه 10-100 به همراه پورت های فیبر نوری و USB و دو خط تلفن آنالوگ و ده ها تلفن IP ، یک مودم همه کاره را ایجاد نموده است. این مودم خوش ساخت که با OLT های شرکت مخابرات هماهنگ میباشد قابلیت پشتیبانی از طیف وسیعی از سرویس ها مانند اینترنت مخابرات ، تلفن های آنالوگ و IP، شبکه های تلویزیونی مخابرات IPTV، شبکه های تلویزیونی ماهواره ، سیستم های صوتی و آیفون های مسکونی ، شبکه های نظارت تصویری و CCTV ، سیستم های هوشمند مسکونی و Home automation را خواهند داشت. 

SFP برایGPON OLT هواوی با قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر و در کلاس C+ و B+ ، این ماژول بر روی OLT  جهت اتصال به پان ها PON کاربرد دارد و در صورت اتصال هر پان به اسپلیتر و شبکه ساختمانی ، میبایست ماژول مرتبط آن نیز تهیه و نصب گردد.