سیستم هوشمند گیک لینک (Geeklink)

  • فیلتر ها

دستگاه مرکزی GEEKLINK مدل THINKER که به عنوان مغز مرکزی خانه هوشمند GEEKLINK وظیفه ارتباط وسایل خانه هوشمند را برعهده دارد. همچنین میتوان تمامی دستگاه های مجهز به RF و IR را برای این دستگاه تعریف نمود. از جمله کاربردهای دیگر این دستگاه، استفاده به عنوان روتر(مودم وای فای) منزل می باشد.

 

 

دستگاه مرکزی GEEKLINK مدل THINKER به عنوان مغز مرکزی خانه هوشمند GEEKLINK وظیفه ارتباط وسایل خانه هوشمند را برعهده دارد. همچنین میتوان تمامی دستگاه های مجهز به RF و IR را به این دستگاه معرفی نمود. این دستگاه مرکزی نیز دارای سنسور دما و سنسور رطوبت می باشد.

کنترلر Geeklink Pai نقش کنترل هوشمند تمامی وسایل ریموت دار منزل را از جمله تلویزیون و اسپیلت را برعهده دارد.

آیفون تصویری Geeklink ارتباط شما را با مراجعه کننده به درب منزل یا محل کار از راه دور برقرار میکند.

با نصب این سنسور بی سیم بر روی درب و پنجره خانه یا محل کار، از ورود و خروج افراد مطلع شوید. همچنین سنایورهای متنوعی می توان برای این سنسور تعریف نمود.

سنسور حرکتی به شما اجازه می دهد که هر حرکتی از فاصله 7 متری را در منزل خود را شناسایی کنید و به اطلاع شما می رساند. این سنسور قابلیت سنایور پذیری و همچنین حفاظت از منزل یا محل کار شما را دارا می باشد.

دستگاه کنترل از راه دور Geeklink با عملکرد SOS

 


مناسب برای اتوماسیون خانه هوشمند

آژیر هوشمند Geeklink در مواقع ورود افراد غیرمجاز به منزل یا محل کار، به صدا درآمده و شما را از خطر سرقت منزل محفظ می نماید. این آژیر دارای چراغ چشمک زدن LED می باشد.