مودم ONT , OLT فایبر هوم با ضمانت اصالت و کیفیت - تحویل تهران

  • فیلتر ها

کارت 8 پورت OLT فایبرهوم  GC8B به همراه SFP برای تمام انواع مراکز کنترل برند فایبر هوم قابلیت توسعه خواهد داشت . این کارت با پشتیبانی از 1024 کاربر در شبکه FTTX , FTTH انواع سرویس های مختلف از جمله VOIP و IPTV و .... را ارائه میدهد. 

کارت 16 پورت OLT فایبرهوم  GC8B به همراه SFP برای تمام انواع مراکز کنترل برند فایبر هوم قابلیت توسعه خواهد داشت . این کارت با پشتیبانی از 2048 کاربر در شبکه FTTX , FTTH انواع سرویس های مختلف از جمله VOIP و IPTV و .... را ارائه میدهد. 

مودم فیبر نوری AN5506-04B یکی از مودم های پر کاربرد اداری و شرکتی میباشد که قابلیت ارائه دو خط تلفن آنالوگ و چهار پورت شبکه گیگابایتی را دارا میباشد و از زیرساخت FTTX و فیبرنوری برای اتصال به OLT بهره می برد .

 مودم فیبر نوری AN5506-04A یکی از مودم های رابط با ارتباط 4 پورت اترنت گیگابایت  میباشد ،  این مودم برای ارتباطات بک بن شبکه توسط زیرساخت FTTX بسیار عالی میباشد . همچنین از این مودم برای اتصالات سیستم های هوشمند و قابل کنترل فضاهای گسترده جغرافیایی به خوبی میتوان استفاده نمود.

مودم فیبر نوری AN5506-02B فایبر هوم با قابلیت دو پورت شبکه که یک پورت آن 10 -100 و پورت دوم 10-100-1000 است و همچنین اتصال یک خط تلفن آنالوگ قابلیت ایجاد ارتباط از طریق فیبر نوری با OLT شبکه FTTH را خواهد داشت .

مودم بسیار کوچک و قدرتمند فایبرهوم که علاوره بر پورت گیگابایت اترنت قابلیت اتصال یک خط تلفن هم دارا میباشد. این مودم فیبر نوری به بک بن شبکه FTTH و نهایتا OLT متصل میشود. این مودم از پروتکل های VOIP و IPTV و شبکه و وایرلس پشتیبانی مینماید.

 

یک مودم کوچک تک پورت با قابلیت اتصال گیگابایت به بک بن شبکه توسط سیستم فیبر نوری و با توپولوژی FTTX  ایده ایی ناب برای سیستم های هوشمند در سطح جغرافیایی وسیع میباشد . ساختاری که میتواند بستری ایده آل برای ارتباطات بر روی شبکه IP گردد. این مودم با پشتیبانی وایرلس ، IPTV و VOIP بسیاری از نیازها را در دفاتر اداری و شرکتی هم مرتفع مینماید.

مرکز OLT فایبرهوم AN5516-04 یکی از مراکز کوچک شبکه های FTTX در برند فایبر هوم میباشد این مرکز با قابلیت پشتیبانی نهایی از 4096 کاربر توسط دو کارت الحاقی 16 پورت قابلیت ارائه انواع سرویس های مختلف از جمله VOIP , IPTV ، شبکه و ... را ارائه میدهد. 

مرکز OLT فایبرهوم AN5516-01  یکی از مراکز پر ظرفیت شبکه های FTTH میباشد . این مراکز با قابلیت توسعه توسط کارت های الحاقی 16 پورت توانایی پشتیبانی از چندین هزار کاربر را خواهد داشت . این مرکز قابلیت ارائه انواع سرویس های تلفنی ، صوتی و تصویری ، VOIP , IPTV را دارا میباشد. 

Chassis (AN5516-01 functional chassis)
HU1A(uplink board with 1*10GE+4*GE)
HSWA(control board)
PWR(DC(-48v)power supply unit )

مرکز OLT فایبرهوم AN5516-06 یکی از مراکز متوسط در شبکه های FTTX در برند فایبر هوم میباشد . این مرکز در حالت نهایی و به کمک 6 کارت الحاقی 16 پورت توانایی پشتیبانی از 12288 کاربر را خواهد داشت .