آیفون و اینترکام تحت شبکه و FTTH

  • فیلتر ها

آیفون هوشمند مجازی تحت اندروید و IOS یک راه کار بسیار مقرون به صرفه و هوشمند برای ارتباطات داخل ساختمانی برای پروژه های مسکونی ، تجاری و اداری میباشد که هزینه ها و ساختار کابل کشی و اجرای آیفون را بسیار ساده و مقرون به صرفه نموده و در عین حال تمام اعضای خانواده به راحتی تحت گوشی های همراه و تبلت های خود در هر لحظه به آیفون دسترسی داشته ، قابلیت پاسخگویی و صحبت بین واحد ها بصورت کاملا رایگان محیا میباشد و از قابلیت وایرلس داخل واحد استفاده مینماید. این سیستم در داخل ساختمان از شبکه Wi-Fi و در بیرون ساختمان از شبکه های اینترنت متداول بهره میبرد. در این ساختار نرم افزار تحت گوشی به اعضای ساختمان ارائه میگردد و با ورود نام کاربری و پسورد برای هر واحد ، گوشی های هوشمند مانند یک دستگاه آیفون پرتابل عمل خواهند نمود. برای واحد هایی که به لحاظ ساختاری و یا استفاده افراد مسن نیازمند تجهیز سخت افزاری جداگانه ایی هستند ، میتوانند این نرم افزار را بر روی تبلت جداگانه ایی نصب نمایند و بر روی دیوار مورد نظر اجرا شود  . تعداد دستگاه برای هر واحد نامحدود میباشد و تمام اعضا میتوانند از این سیستم بهره مند شوند ولیکن برای پاسخگویی بین اعضای یک واحد اولویت بندی باید تعریف گردد. 

سرور هوشمند جهت مدیریت کاربران و اعضای ساختمان و تعریف سناریوهای ارتباطی در بین آنها کاربرد دارد . این سرور به صورت هوشمند وظیفه مدیریت تمام کاربران و ذخیره گزارش ارتباطات برای اعضای ساختمان خواهد بود . این سرور قابلیت اتصال به OLT و بستر شبکه را خواهد داشت . تجهیز مذکور قابلیت فعالیت در تمام انواع بسترهای شبکه مانند فیبر نوری ، شبکه FTTH، LAN ,..... را دارا میباشد. 

آیفون 7 اینچ تاچ اندروید تحت شبکه و FTTH بسیار زیبا و خوش ساخت میباشد. این تجهیز که با سیستم عامل اندوید کار میکند قابلیت اتصال به انواع شبکه های بی سیم و LAN را دارد و امکان اتصال به شبکه های FTTH را از طریق ONT در هر واحد خواهد داشت. تغذیه این دستگاه از طریق POE میباشد و همچنین پشتیبانی از احضار و خدمات آسانسور، قابلیت مانیتورینگ دوربین های مدار بسته ساختمان ، ارتباط با سرایدار ، هماهنگی برای باز و بسته نمودن با سرایدار و نگهبان ، پشتیبانی از تماس های داخلی بین واحد ها ، قابلیت های زنگ خطر و اعلام آلارم ، قابلیت مانیتورینگ از راه دور را دارد. 

این آیفون زیبا دارای نمایشگر 4.3 اینچی و تحت شبکه و FTTH میباشد ، دوربین این دستگاه دارای رزولوشن 640*480 با زاویه دید 110 درجه و سیستم تشخیص وضعیت درب میباشد. این تجهیز برای ورودی مجتمع ها و ساختمان طراحی میگردد و میتوان سناریو های مختلف اعم از ارتباط مهمان با واحد و یا ارتباط مهمان با سرایدار را در آن طرح ریزی نمود. 

این محصول بسیار زیبا دارای نمایشگر 7 اینچ TFT و روشنایی برای اعلام ارتباط در بالای دستگاه ، تشخیص وضعیت درب ، پشتیبانی جهت مدیریت باز نمودن قفل، تشخیص چهره جهت باز نمودن درب (آپشن هزینه ایی )، ارتباط مهمان با واحد ها و یا سرایدار میباشد.