هوپیران مشاور ، تامین کننده، مجری، پیمانکار و راه انداز سیستم های جریان ضعیف و ELV در صنایع و مراکز مختلف به صورت بین المللی و بزرگترین یکپارچه ساز و همبند بین سیستمی مجموعه گروه هوپیران از سال 1382 به صورت متمرکز بر روی سیستم…
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
اثرات ‌ قرار گرفتن کلکسیون‌های موزه در معرض دما و رطوبت آسیب ناشی از فشار فیزیکی. رطوبت نسبی بالا مي‌تواند باعث رشد کپک و قارچ شود. مهم‌ترین ویژگی دما تأثیر آن بر رطوبت نسبی (RH) است. رطوبت نسبی معیاری (مقياسی) است از مقدار رطوبت در…
راهنمای انتخاب اتاق تمیز راهنمای انتخاب یک اتاق تمیز «Cleanroom» اگر 10 اختراع برتر قرن 21 را در گوگل جستجو کنید، فهرستی شامل موارد زیر را مشاهده خواهید نمود:1. خودروهای سوخت هیدروژنی2. روباتیک3. اتوماسیون (تجهیز به دستگاه‌های خودکار)4. فناوری ضد جاذبه5. شبیه‌سازی انسان‌ها6. فناوری نانو7.…
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
اصول اعتبارسنجی اتاق تمیز اتاق تمیز «Cleanroom» مکانی است که به‌طور معمول با استفاده از قطعات پیش‌ساخته و مدولار ساخته می‌شود و در آن عوامل محیطی، شامل دما، ذرات معلق هوا، میکروب‌ها، رطوبت نسبی، اختلاف فشار و جریان هوا، تحت کنترل قرار می‌گیرند.اعتبارسنجی ‌اتاق تمیز…
هوپیران مشاور ، طراح ، تامین کننده ، راه انداز ، پیمانکار و مجری سیستم مدیریت و کنترل هوشمند ساختمان BMS , BAS و سیستم های مدیریت انرژی EMS و روشنایی هوشمند LMS و خانه هوشمند Home automation امروزه اتوماسیون در اکثر اماکن و تجهیزات…

هوپیران مشاور، طراح ، مجری و پیمانکار روشنایی و نورپردازی محیطی و روشنایی اضطراری و راهنما


روشنایی محیطی یکی از پارامترهای مهم و تاثیر گذار میباشد. تاثیر روشنایی بر عملکرد و شاخص های فعالیت های اجتماعی و شهری، حمل و نقل، تولید ، تفریحی و ورزشی، درمان و توسعه شهری همواره تاثیر گذار بوده است و از طرفی مدیریت مصرف نیز موجب بهینه سازی و استفاده صحیح از منابع خواهد شد. روشنایی و استفاده از آرایه های نورپردازی در اماکن مختلف بر اساس استانداردها و شاخص های ارگان های مختلف تعریف و الزام آور میباشند . کیفیت مطلوب محصولات، روش های نصب و بکارگیری ، مباحث مانیتورینگ و تعمیر و نگهداری از اهم موضوعات این سیستم است. هوپیران به کمک کارشناسان ارشد و با کمک روش های خلاق خود اقدام به تولید صدها سند فنی و مهندسی و شبیه سازی توسط نرم افزارهای دقیق در جهت عملکرد صحیح و سهولت تعمیر و نگهداری پرداخته است . آموزش های کاربردی برای پرسنل بهره برداران با مجوز و تایید وزارت علوم و تایید و ممهور مدارک توسط شرکای آسیایی ، اروپایی و آمریکایی از خدمات گروه هوپیران بوده است .

 


هوپیران مشاور، طراح ، مجری و پیمانکار روشنایی و نورپردازی در پارک ها ، تفریحگاه و تفرجگاه ها


روشنایی در پارک ها و تفرجگاه ها دارای ابعاد گوناگونی میباشد ، سهولت در تردد و استفاده از محیط مطلوب و بصری فضای سبز، ایجاد و ارتقا امنیت عمومی ، امکان تفریح و بازی برای کودکان و شرایط ورزشی برای بزرگسالان، زیبا سازی محیطی و رفاه شهروندی در استفاده از این فضاها دارای اهمیت میباشد. نورپردازی دارای جنبه دکوراتیو بوده و موجب زیبایی و خلاقیت در فضاهای این اماکن می گردد . نورپردازی بر روی درختان ، دیواره ها، ابنیه و اماکن ، مجسمه ها ، آبنما و آبشارهای مصنوعی ، برکه ها و اجسام قابل اجرا میباشد. هوپیران با طراحی دقیق و شبیه سازی و محاسبات دقیق نسبت به طراحی و انتخاب بهترین آرایه های روشنایی اقدام و با ترکیب نورپردازی و اصوات و امکان کنترل میلیون ها رنگ به کمک سیستم های هوشمند کنترل مرکزی امکان ایجاد فضای دلنشین را برای بهره برداران و کارفرمایان محترم این اماکن میسر میسازد.
معابر براي گردش پياده
معابر براي دوچرخه سواري
درياچه مصنوعي براي استفاده قايق راني
رستوران مناسب براي استفاده عموم طبقات شهر
زمينهاي مختلف ورزش مطابق عرف و عادت شهر
زمين بازي كودكان
گلخانه هاي متعدد براي حفظ نباتات در زمستان
گرمخانه هاي وسيع براي كاشت نباتات گرمسيري
دفتر براي تشكيلات اداري پارك
انبارها
قسمت جنگل كاري براي گذراندن تابستان اهالي
قسمتهاي سرپوشيده براي حفظ مردم در هواي باراني
سرويسهاي بهداشتي متعدد در نقاط مختلف پارك
باغ وحش كوچك و مختصر
مكانهاي مختلف براي ايجاد سرگرميهاي متعدد براي مردم
مجسمه هاي مختلف در نقاط مناسب
مناظر وسيع گلكاري و چمن كاري براي گردش ، تفريح و استراحت عموم
سالن تئأتر و سينما
سالنهاي سرپوشيده براي انواع ورزش
موزههاي مختلف
بركه هاي طبيعي
آبنماها

 

 

هوپیران مشاور، طراح ، مجری و پیمانکار روشنایی و نورپردازی در خیابان ، اتوبان و بزرگراه ها


گروه هوپیران با عنایت به استاندارد های کشوری و بین المللی، مجری روشنایی خیابان و اتوبان ها در کشور میباشد. پیاده سازی سیستم های کنترلی و مانیتورینگ مرکزی به کمک پروتکل های هوشمند بی سیم و سیستم اسکادا در خطوط برق، محاسبات دقیق و روش های اجرایی خلاق ، کیفیت مرغوب محصولات و تدوین راه کارهایی در جهت سهولت تعمیر و نگهداری از خدمات گروه هوپیران میباشد. الزامات لوکس نور و روش های طراحی و پیاده سازی روشنایی در محیط خیابان های درون شهری، پل ها و تونل ها و همچنین اتوبان و بزرگراه های درون و برون شهری از پارامترهای عملکرد هوپیران در این پروژه ها میباشد. ما با تولید هزاران صفحه سند و نقشه به همراه اطلاعات جزیی نصب و راه اندازی و آموزش تحت نظارت وزارت علوم اقدام به ارائه سرویس های مقرون به صرفه و جلب رضایت بهره برداران و کارفرمایان نموده ایم .

 


هوپیران مشاور، طراح ، مجری و پیمانکار روشنایی و نورپردازی در آثار و ابنیه تاریخی و میراث فرهنگی


هر چند که روشنایی خود موجب زیبایی بصری محیطی و افزایش راندمان در استفاده اماکن میشود ولیکن نور و تدارم آن موجب تخریب بناها و تجهیزات با ارزش در طول زمان خواهد شد . استفاده از آرایه های روشنایی خاص که دارای کمترین طول موج مخرب باشد و طراحی و پیاده سازی سیستم های روشنایی و نورپردازی به کمک نرم افزارهای شبیه سازی و سیستم های کنترل و مدیریت روشنایی موجب ارتقا ارزش افزوده و سلامتی این اماکن خواهد شد . همچنین هوپیران به صورت خلاق با تولید انواع براکت ها روشنایی خاص برای این اماکن ، پیاده سازی روشهای نورپردازی مدرن و کنترل مرکزی بر اساس زمانبندی و میزان تردد ، تلاش خود را در حفظ این آثار و رضایت بهره برداران و کارفرمایان انجام میدهد.

 


هوپیران مشاور، طراح ، مجری و پیمانکار روشنایی در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی، کارخانجات ونیروگاه


روشنایی در پروژه های نفت نیازمند ادوات و تجهیزات خاص میباشد . چراغهایی با درجه حفاظت بالا جهت اماکن متخاصم و همچنین ضد انفجار EX برای اماکنی با ریسک بالا در این اماکن الزامی است . هوپیران به کمک کارشناسان ارشد خود و با تایید شرکای اروپایی و آمریکایی و تایید و ممهور اسناد فنی و مهندسی ، نسبت به تهیه و طراحی نقشه های مهندسی ، تامین مقرون به صرفه تجهیزات و در نهایت اجرا طبق روال فنی و مهندسی و داکیومنت های استاندارد اقدام نموده است. خلاقیت در کار گروهی و مستند سازی کلیه فعالیت ها به همراه رعایت الزامات و استانداردهای فنی و مهندسی در جهت کسب رضایت کارفرمایان و بهره برداران از مجموعه خدمات گروه هوپیران میباشد.

 

 

هوپیران مشاور، طراح ، مجری و پیمانکار روشنایی و نورپردازی در پروژه های بیمارستانی ، مگامال ها و ساختمان های تجاری و اداری


روشنایی در مراکز بیمارستانی بر اساس استانداردهای و الزامات بخش درمانی کشور و در مگامال ها و ساختمان ها اداری و تجاری بر اساس مصوبات نظام مهندسی و استانداردهای بین المللی طراحی و اجرا میشوند . تامین مقرون به صرفه تجهیزات و مستند سازی روال ها ، مانیتورینگ و کنترل روشنایی با هدف مدیریت مصرف انرژی LMS ، استفاده از آرایه های روشنایی با کیفیت و دوام بالا جهت نورپردازی و نصب و راه اندازی با هدف تسهیل تعمیر و نگهداری از وظایف گروه هوپیران در جلب رضایت بهره برداران و کارفرمایان میباشد.

 

هوپیران مشاور، طراح ، مجری و پیمانکار روشنایی اضطراری و راهنما


تامین حداقل لوکس نوری مورد نیاز در تمام اماکن امری الزامی و مطابق استانداردهای داخلی و بین المللی میباشد. چراغ های اضطراری با تامین حداقل لوکس نوری جهت هدایت و تخلیه اماکن طراحی میشوند. این روشنایی به کمک منابع تغذیه داخلی و همچنین مانیتورینگ وضعیت آنها به صورت مرکزی در لحظات قطع برق عمل مینمایند. هوپیران با امکان تامین و ساخت انواع روشنایی اضطراری برای اماکن معمولی ، پر خطر، نفت و گاز و پتروشیمی ، EX ، مراکز صنعتی و کارخانجات اقدام به مستند سازی ، طراحی و اجرای انواع روشنایی اضطراری و راهنما نموده است .

 

 

 

هوپیران، طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار اسکادا SCADA درپروژه  های تولید ، توزیع ، انتقال و مصرف


SCADA(Supervisory Control And Data Acquisition) مدرن ترین روش کنترل و نظارت و ثبت اطلاعات سیستمهای اتوماسیون صنعتی است که مجموعه ای از PLC ها، DCS، سنسور های هوشمند، RTUها و شبکه های مختلف صنعتی و سرورها را شامل میشود. هوپیران با تجربه در زمینه سیستمهای مخابراتی همچون انواع کنترلرها PLC، روش های انتقال مانند SDH و همچنین سوییچهای صنعتی و مخابرات و تلکام ، مفتخر به پیاده سازی طرح های خلاق ، مقرون به صرفه و اخذ تاییدیه های رسمی از شرکت های صاحب فناوری بین المللی و مطابق استانداردها و پروتکل های روز دنیا میباشد. این مجموعه در جهت سهولت تعمیر و نگهداری و ارتقا و توسعه سیستم اقدام به تولید صدها سند فنی و مهندسی و دیاگرام های تحلیل فرایند و نهایتا آموزش تحت نظارت و تایید وزارت علوم نموده است. پیاده سازی اتاق های کنترل جهت سیستم اسکادا و یکپارچه سازی با سایر سیستم های حفاظتی (اعلام حریق، اطفاء حریق، F&G ) ، امنیتی (نظارت تصویری ، کنترل تردد، صوت و پیج، حفاظت پیرامونی) و کنترلی (سیگنالینگ ،DCS،BMS، EMS و LMS) جزوی از خدمات گروه هوپیران میباشد.

هوپیران، طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار اسکادا SCADA در استخراج، انتقال و توزیع آب و فاضلاب


گستردگی و پراکندگی شبکه های آبرسانی در شهرها و محدوده تحت پوشش و همچنین افزایش طرح های آبرسانی، نیاز به سیاستهای بهره برداری در سطح کلان جهت توزیع عادلانه آب و نظارت برکیفیت آب تحویلی و همچنین مباحث زیست محیطی در مبحث تصفیه فاضلاب بوده که این امر تنها با داشتن اطلاعات بهنگام وصحیح از فرایند تولید ، تصفیه ، توزیع و انتقال میسر خواهد بود.بمنظور دستیابی به اطلاعات صحیح و کمیت های مورد نیاز بهره برداری، ایجاد یک سیستم تله متری و اتوماسیون تاسیسات همراه با قابلیت‌های اطلاعاتی اسـکادا ضرورت پیـدا می کند تا بوسیله آن بتوان کل سیستم را به نحو مطلوب و بهینه در سطوح مختلف فرایندی در اختیار گرفت. جمع‌‌آوری اطلاعات از پایانه های مختلف و پردازش آنها جهت تهیه آمار تولید و توزیع، یافتن نقاط قوت و ضعف، جلوگیری از خسارات، صرفه جویی در مصرف انرژی و اقتصادی کردن روش بهره برداری، از جمله کاربردهای بارز سیستم های اسکادا است. هوپیران با دسترسی به برندهای مختلف، نرم افزارهای مدیریت و مانیتورینگ ، طرح های خلاق ، پروتکل های به روز در صنعت اسکادا سعی در ارائه بهترین راهکارها و انجام پروژه بر اساس اهداف بهره برداران محترم دارد. هوپیران در انتقال دانش به بهره برداران محترم بر اساس تاییدیه وزارت علوم جهت تسهیل تعمیر و نگهداری اقدام نموده است . تولید صدها سند فنی و مهندسی و شبیه سازی و در صورت نیاز کارفرما کسب تاییدیه و ممهور شدن توسط شرکت های معتبر آسیایی ، اروپایی و آمریکایی جزوی از خدمات مجموعه هوپیران میباشد.


هوپیران، طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار اسکادا SCADA در تولید ، انتقال، توزیع برق

هدف اصلی از یک سیستم مدیریت انرژی، پشتیبانی کردن فعالیتهای اتاق کنترل نظیر بررسی برنامه ریزی کنترل صحیح و سریع عملیات سیستم قدرت می باشد. هدف دیگر از بکارگیری سیستم مدیریت انرژی ،تامین انرژی کافی در مواقع بروز اتفاقات در شبکه های قدرت از طریق پیش بینی تولید و انتقال مناسب انرژی یعنی ولتاژ و فرکانس ثابت ونیز پایداری شبکه از اهداف دیگر بکارگیری سیستمهای مدیریت انرژی می باشد.یکی دیگر از مسئولیتهای عمده بهر ه برداران سیستم قدرت ، کنترل سیستم است. سطوح ولتاژ فرکانس توان خطوط رابط جریان خطوط مستقیم و بارگذاری ابزار، باید در حدود ایمنی نگهداشته شوند تا عرضه خدمات رضایت بخش را به مشترکین سیستم قدرت امکان پذیر سازد . سطوح ولتاژ و جریان خطوط و بارگذاری تجهیزات در هر سیستم از هر نقطه به نقطه دیگر متفاوت است و کنترل به شکل نسبتاًمحلی انجام میشود.
گروه هوپیران ارائه دهنده انواع راهکارها و طرح های خلاق و مقرون به صرفه اسکادر در بخش تولید، انتقال و توزیع شبکه های برق میباشد. این گروه با تسلط بر تجهیزات، پروتکل ها و راه کارهای ارتباطات ، انتقال و کنترل ، طرح های خلاق و به روزی را برای بهره برداران ایجاد نموده است. یکپارچه سازی و همبندی اسکادا با سایر سیستم ها در نیروگاه ها ، پست های برق ، مراکز دیسپاچینگ و خطوط انتقال و پایداری و امنیت این سیستم از مجموعه طرح های هوپیران در پروژه های کلان بوده است . سیستم های کنترل و مانیتورینگ در انرژی های نو شامل نیروگاه های خورشیدی و بادی در محدوده خدمات این گروه میباشد.

 

هوپیران طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار انواع سیستم ها و تجهیزات کنترل ابزار دقیق ، رباتیک ،DCS ، BMS در خطوط تولید کارخانجات صنعتی، اتاق های تمیز(Clean room) و پروسس های نفتی و پتروشیمی


خطوط تولید کارخانجات و مراکز صنعتی همواره نیاز به سامانه ها و سیستم های کنترل هوشمند دارد. هر آنچه که خطوط تولید دارای هوش مصنوعی شود همواره تولیدات دارای دقت بالا و محصولات با کیفیت بیشتری و هزینه تولید کاهش خواهد داشت . سیستم های هوشمند و با دقت بالا توسط سیستم های کنترل ابزار دقیق و کنترل توزیع شده DCS – FCS ایجاد میشوند . مانیتورینگ و کنترل پست ها و نقاط مختلف انتقال و تولید و سیستم های کنترل هوشمند تهویه و کنترل شرایط سایکرومتریک در سالن ها و اتاق های تمیز Clean room ، انواع ربات های هوشمند در جهت تسهیل عملکرد خطوط تولید ، طراحی و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی و خاص ، انواع سيستم های مانيتورينگ و شبكه های صنعتی، سیستم های کنترل حرکت Drive & Motion Control، انواع دستگاه های صنعتی ، تولیدی ، آزمایشگاهی، انواع خطوط تولید با هزاران صفحه اسناد فنی و مهندسی و با تایید و ممهور شرکت های اروپایی و آمریکایی صاحب صلاحیت و با راهکارها و هزینه مقرون به صرفه از مجموعه خدمات خاص گروه هوپیران میباشد. پیاده سازی کامل خطوط تولید و تعریف فرایندها و حلقه های کنترل پایدار و تو در تو با شرایط Real time و یا Dead time و همچنین محاسبات و شبیه سازی های دقیق در مباحث کنترل ، برق ، مکانیک و انتقال از خدمات ویژه ایی میباشد که همواره هوپیران با ارائه خدمات طولانی و ایجاد خلاقیت سعی در افزایش ارزش افزوده و ارتقا سوددهی برای بهره برداران داشته است .

 

هوپیران طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار سیستم های کنترل ابزار دقیق DCS و FCS در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و مراکز صنعتی و کارخانجات


پیاده سازی فرایندهای کنترل هوشمند و توزیع شده DCS , FCS در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی از اهمیت بالایی برخوردار است . تعریف فرآیندها برای وصول به اهداف تولید محصول نهایی، انتخاب پارامترهای مورد نیاز ، شبیه سازی پروسس ها و نهایتا پیاده سازی تجهیزات شامل انواع سنسورها ، سوئیچ ها ، شیرها (ولو)، راه اندازها (اکچویتور)، دمپرها، پمپ ها ، درایوها ، کنترلرها (PLC) در سطح مختلف و ایجاد توابع ریاضی جهت منطق فرآیند توسط سیستم های توزیع شده که قابلیت اجرا را در مناطق وسیع جغرافیایی با کنترلرهایی تحت شبکه های صنعتی میسر میسازد از مجموعه خدمات گروه هوپیران است. این گروه با تولید اسناد فنی و مهندسی دقیق و آموزش های بهره برداری تحت نظام آموزش عالی کشور و یا شرکت های بین المللی نسبت به ارائه خدمات خلاق ، به روز و متفاوت جهت کسب حداکثر رضایت کارفرمایان اقدام نموده است.


هوپیران طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمناکار خطوط تولید و سیستم های کنترل ابزار دقیق و کنترل فرایند در کارخانجات صنایع غذایی و آشامیدنی


صنایع غذایی با توجه به بع تغییرات فرایندها و پروسه های تولید و ایجاد محصولات متنوع در جهت ایجاد بازار رقابت و استراتژی های توسعه محصول ، همواره نیازمند خطوط تولید و سیستم های کنترل ابزار دقیق به روز و قابلیت های توسعه و تغییر دارند. این صنایع با توجه به پروسس های مختلف وابسته به کیفیت خطوط و قیمت مقرون به صرفه و با تکنولوژی های روز دنیا میباشند. هوپیران با اتکا به تخصص کارشناسان ارشد خود و شرکای اروپایی ، آسیایی و آمریکایی خود نسبت به تایید و ممهور شدن کلیه مدارک و انتقال تکنولوژی طبق آخرین متد روز دنیا اقدام و تمام تلاش خود را در جلب رضایت کارفرمایان انجام داده است .
راه‎حل های بهینه Optimal Solution جهت كنترل مواد اولیه ورودی كارخانه
اندازه‎گیری و كنترل دبی جرمی و حجمی كلیه سیالات، با خواص و ویژگیهای متفاوت
اندازه‎گیری و كنترل ارتفاع و حجم در مخازن مواد اولیه محصولات
كنترل فشار و دما در مخازن دی‎اكسید كربن، راكتورهای بچ و مخازن همزن‎دار
اندازه‎گیری pH و كانداكتیویته Conductivity در پروسه ‎های CIP
اندازه‎گیری دانسیته Density ، ویسكوزیته Viscosity و عدد بریكس Brix در پروسه ‎های مختلف
ثبت نگهداری تمامی شاخص‎های اندازه‎گیری شده توسط تجهیزات ابزاردقیق
اندازه‎گیری فشار خلاء در پروسه‎ های Vacuum
انتخاب تجهیزات بر اساس خورندگی سیالات و سایر خواص تعیین كننده آن توسط نرم‎افزارهای مناسب
ارائه تجهیزات با قابلیت عملكرد طولانی حتی در محیط‎ های با گرد و خاك زیاد و محیط های انفجاری Explosion Proof نظیر الكل‎سازی

 

هوپیران طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار سیستم های کنترل ابزار دقیق و کنترل هوشمند در اتاق های تمیز Clean Room


تنوع ، استانداردها و کلاس های اتاق های تمیز در صنایع و مراکز مختلف دارای ابعاد و کاربری های گوناگون میباشد. مهمترین فاکتورهای اتاق های تمیز ، پیاده سازی پارامترهای مهم همچون دما، فشار، رطوبت، سیستم های کنترل تردد و تهویه مطبوع میباشد و ایجاد فاکتورهای مهم به صورت Real time بسیار حائز اهمیت است . هوپیران با تسلط بر انواع سیستم های تهویه مطبوع و مخصوصا سیستم های ترکیبی AHU در اتاق های تمیز و سیستم های کنترل ابزار دقیق به صورت Redundant اقدام به مشاوره ، طراحی ، تامین و راه اندازی انواع اتاق های تمیز با دقت بسیار بالا نموده است و تدوین هزار صفحه سند مهندسی و شبیه سازی و آموزش های لازم جهت تعمیر و نگهداری همواره به فکر ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت کارفرمایان داشته است .

هوپیران مشاور ، مجری و پیمانکار سیستم های هوشمند کنترل و مدیریت پارکینگ PMS (Parking management system) گروه هوپیران تامین کننده و مجری انواع روش ها و راه کارهای سیستم های هوشمند مدیریت پارکینگ میباشد. تامین مقرون به صرفه انواع سیستم های آلتروسونیک ، لیزری…

هوپیران مشاور، مجری و پیمانکار سیستم های اعلام حریق، اطفاءحریق و F&G اعلام گاز در صنایع و مراکز مختلف

مجموعه گروه های هوپیران از سال 1382 به صورت متمرکز بر روی سیستم های اعلام ، اطفاء ، پوشش ضد حریق و سیستم های F&G نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت داشته است و بالغ بر ده ها پروژه صنعتی و نفتی و صدها پروژه مسکونی، بیمارستانی و اداری را در کارنامه خود دارد. مجموعه هوپیران با تامین مستقیم تجهیزات از کشورهای اروپایی و آمریکایی و با دفاتر فعال کانادا، آلمان، آذربایجان و قطر سعی در قیمت رقابتی داشته و همواره به کمک مهندسان چابک کشور و استانداردها و روش های مستند سازی هزاران صفحه داکیومنت های کاربردی را در این راه تولید نموده است . امروز هوپیران یکی از مجموعه های قوی در مهندسی ، تامین ، اجرا و راه اندازی پروژه های اعلام ، اطفاء و F&G در کشور میباشد و صدها پرونده را جهت اخذ تاییدیه های آتش نشانی مشاوره و راهبری نموده است . این مجموعه با ارتباط شرکت های دانش بنیان و استفاده از توان شرکت های مجری و صاحب صلاحیت به صورت کامل و با قیمت مقرون به صرفه پروژه را طبق برنامه زمانبندی به غایت نهایی میرساند .

 

 

هوپیران مجری و پیمانکار سیستم های F&G اعلام حریق و اعلام گاز (قابل اشتعال ، منفجره، خورنده و خفه کننده)


مجموعه هوپیران با امکان تامین خاص و مقرون به صرفه چندین برند مطرح جهان در سیستم F&G و همچنین دپارتمان R&D برای توسعه و تولید محصولات و ماژول های واسط امروز به عنوان یک پیمانکار سیستم های اعلام حریق و گاز در منطقه CIS شناخته شده است و توسعه فعالیت ها در کشور ایران را در دستور کار دارد. این مجموعه با تولید اسناد فنی و مهندسی مورد تایید مجموعه های نفتی و تامین بدون مشکل و نهایتا اجرا و راه اندازی سعی در ارائه خدمات مطلوب کارفرمایان محترم مینماید. ارائه راه حل های ناب یکپارچه سازی با سیستم های مختلف منجمله سیستم های اعلام حریق ، اسکادا ، DCS ، ESD و سیستم های عملکرد اضطراری و روشنایی EM از خدمات مجموعه بوده است. برگزاری ده ها کلاس آموزشی سیستم F&G برای مجموعه های نفتی ایران و صدور مدارک مورد تایید وزارت علوم از دانشگاه های معتبر ایران از خدمات این گروه در ایران میباشد. بسیاری از اسناد و مدارک تولیدی این مجموعه با مهر شرکت های اروپایی و کانادایی تایید و آماده اجرا میشود .

 

 

هوپیران مجری و پیمانکار سیستم های اعلام  حریق و اطفاء حریق بیمارستانی :


سیستم های اعلام حریق و اطفاء بیمارستانی در طیف خدمات مجموعه هوپیران در مراکز درمانی ، بیمارستانی و Clean Room ها بوده است . این گروه سعی در طراحی بر اساس استانداردهای بین المللی و الزامات و کتب وزارت بهداشت ایران میباشد و پروژه های موفق خود را مرهون همکاری و هماهنگی گروه های مختلف و پرسنل فداکار آتش نشانی است . این مجموعه به کمک تیم های قدرتمند پیمانکاری و انجام فعالیت های مهندسی همواره تعاملات بی نظیر با کارفرمایان داشته است . تسلط بر تجهیزات و تکنولوژی های خاص ، قدرت تامین انواع تجهیزات خاص صنعتی و بیمارستانی ، یکپارچه سازی با انواع سیستم ها و روش های کنترل فشار و کنترل دود و BMS ، روش های مانیتورینگ هوشمند ، آموزش های مورد تایید وزارت علوم در دانشگاه های معتبر کشور را جزوی از وظایف ذاتی خود برای هر پروژه میداند . بسیاری از اسناد و مدارک تولیدی این مجموعه با مهر شرکت های اروپایی و کانادایی تایید و آماده اجرا میشود .

 

 

هوپیران طراح و مجری و پیمانکار سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق برج های تجاری و اداری


برج های تجاری و اداری و مگامال ها یکی از مهم تریم اماکن پر تردد برای حفظ امنیت و ایمنی میباشد. سیستم های آدرس پذیر اعلام حریق و تکنولوژی های اطفاء میتواند در لحظات بحرانی کمک شایانی برای این مجموعه ها باشد. هوپیران مجری و پیمانکار انواع پروژه های تجاری ، اداری و مسکونی بوده است و همواره به فکر تامین مقرون به صرفه ، مشاوره و طراحی استاندارد، اخذ تاییدیه های آتش نشانی جهت پایان کار و رضایت بهره برداران میباشد . خدمات مجموعه هوپیران و گارانتی پروژه ها معمولا رضایت کارفرمایان را دوچندان نموده است . هوپیران با ده ها پیمانکار و مشاور همکاری و برای بسیاری از مجموعه ها محصولات مقرون به صرفه از کشورهای اروپایی و آمریکایی تامین مینماید.